Zobacz co
u nas słychać

News

Walki z bezruchem ciąg dalszy!

Po długim weekendzie majowym wracamy do Was z podwójną dawką energii. Wypoczęci i pełni sił kontynuujemy walkę z bezruchem!

Kiedy dzieci aktywnie spędzały wolny czas, Zły i jego pomagierzy nie próżnowali, skrupulatnie planując kradzież cennych energionów. Złe Zło nigdy nie bierze urlopu, dlatego uczniowie codziennie, bez względu na okoliczności toczą walkę z Galaktyką Bezruchu. 

 

Turniej ASM daje dzieciom możliwość sprawdzenia i doskonalenia swoich umiejętności ruchowych. Ale testy sprawnościowe EuroFit+ w programie Aktywne Szkoły MultiSport to nie wszystko. Nieodłącznym elementem każdej wizyty w szkole jest taniec! Głęboko wierzymy, że dzieci (i nie tylko J) najłatwiej zachęcić do aktywności fizycznej, kiedy odbywa się ona w zabawie, a wiemy już, że w naszym projekcie to właśnie taniec przynosi nam najwięcej radości. Pogromcy Bezruchu stają na głowie, ucząc się coraz to nowych kroków, układów tanecznych i urozmaicając swoje rozgrzewki o świeże ruchy. 

 

W dniach 27 maja - 2 czerwca będziemy zachęcać do wspólnego tańca nie tylko uczniów, ale również nauczycieli i całą szkolną społeczność. Pod hasłem „Aktywne Szkoły MultiSport tanecznym krokiem przez MOVE Week" będziemy świętować tegoroczny Tydzień Ruchu. Więcej informacji na temat akcji oraz samego MOVE Week znajdziecie na naszym facebookowym profilu. 

 

Tymczasem, w przeciągu ostatnich dwóch tygodni do naszej drużyny dołączyły: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej oraz Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie.