Zobacz co
u nas słychać

News

Walka z Galaktyką Bezruchu rozpoczęła się na dobre!

Pierwsze szkoły stoczyły już walkę z bezruchem w ramach II edycji Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport. W czasie ostatnich trzech tygodni nasz zespół odwiedził aż 8 szkół z województwa mazowieckiego.

Pierwsze tygodnie Rundy I za nami. W każdej szkole spotykamy się z ogromnym zaangażowaniem nie tylko ze strony uczniów, ale także nauczycieli, którzy razem ze swoimi podopiecznymi podejmują wyzwania stacji EuroFit+. Tak udana współpraca pomiędzy zespołem ASM a szkolną drużyną owocuje pozytywną atmosferą, licznym okrzykom i entuzjazmowi na sali gimnastycznej. A wszystko to sprzyja podejmowaniu coraz to nowych wyzwań. Oby tak dalej! 


Do zespołu II edycji Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport dołączyły w minionych tygodniach: Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. R. Schumana Fundacji Primus, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabrodziu, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu, Zespół Szkolno Przedszkolny im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach i Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie. 


Było nam niezwykle ciężko opuszczać każdą z odwiedzonych szkół. Ale to jeszcze nie koniec! Zespół ASM wraz z Pogromcami Bezruchu wyrusza w dalszą drogę, aby wspierać najmłodszych w walce ze Złym Złem oraz jego pomagierami. Do zobaczenia wkrótce!