Zobacz co
u nas słychać

News

Pogromcy Bezruchu i ich supermoce

Uśmiech, motywacja, wsparcie i pozytywna energia, to tylko część supermocy, które posiadają nasi Pogromcy Bezruchu, a moglibyśmy wymienić ich znacznie więcej.

O mocnych stronach szkół pisaliśmy już wielokrotnie. Tym razem nadeszła pora na osoby, które w naszym Programie obok dzieci są najważniejsze. Animatorzy, bo o nich mowa, są superbohaterami Aktywnych Szkół MultiSport. To dzięki nim codziennie wspólnie stawiamy czoła Potworom z Galaktyki Złego Zła. Jesteśmy przekonani, że to właśnie za sprawą zgranej ekipy ASM i ich współpracy ze szkolną drużyną, w salach gimnastycznych panuje tak pozytywna atmosfera. 

Pragniemy zrobić wszystko, by zaszczepić w najmłodszych sportowego ducha walki. Chcemy, by dzieci ćwicząc przede wszystkim dobrze się bawiły. A nam, animatorom największą satysfakcję daje uśmiech na ich twarzach – opowiada Monika Kacperska z zespołu ASM. - Tym bardziej cieszymy się, gdy nasze zaangażowanie docenia cała szkolna drużyna –dodaje. 

Nie spoczywamy na laurach. Do naszych szeregów w tym tygodniu dołączyły kolejne trzy szkoły: SP14 z Lubina, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie oraz SP6 z Jeleniej Góry.