Zobacz co
u nas słychać

News

Koniec Rundy I Turnieju ASM w województwie mazowieckim!

I Runda II Edycji Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport dobiegła końca. Jako ostatnia do zmagań z Galaktyką Bezruchu, dołączyła Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach.

Przez ostatnie kilka miesięcy wspólnie przeciwstawiliśmy się Złemu Złu i Galaktyce Bezruchu. Cieszymy się, że po raz drugi wspólnie z Wami możemy kreować lepszą przyszłość najmłodszych. Bardzo dziękujemy wszystkim szkolnym drużynom – koordynatorom, nauczycielom, dyrektorom, rodzicom oraz uczniom za niesamowite zaangażowanie i wytrwałość w walce z Bezruchem. Jest nam niezwykle ciężko rozstawać się ze szkołami. Ale nie na długo! Wrócimy do Was z jeszcze większą dawką pozytywnej energii w Rundzie II. 

Tymczasem, w imieniu całego zespołu Aktywnych Szkół MultiSport chcemy Wam życzyć spokojnych, bezpiecznych i przede wszystkim aktywnych wakacji. Pamiętajcie, że Złe Zło nie bierze wolnego i cały czas szuka sposobów na pozyskanie cennych energionów i zawładnięcie naszą planetą. Nie dopuśćcie do tego i aktywnie spędźcie okres letniego wypoczynku pod hasłem „więcej aktywności w codzienności”! 

Do walki z Galaktyką Bezruchu w ostatnich tygodniach dołączyła także: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Syrokomli w Radomiu. Do zobaczenia już niedługo i pamiętajcie – aktywne dzieci radzą sobie lepiej!