Zobacz co
u nas słychać

News

Koniec pierwszej edycji Aktywnych Szkół MultiSport

Nieubłaganie dobiegła końca Runda II Aktywnych Szkół MultiSport, a razem z nią zakończyła się pierwsza, pilotażowa edycja ASM.

Jak mówi znane przysłowie, wszystko co dobre szybko się kończy. Tak było i w tym przypadku. Gdy w połowie grudnia wystartowała rekrutacja do naszego Programu, zakończenie Rundy II wydawało się bardzo odległym terminem. Tymczasem, w ubiegłym tygodniu Runda II Aktywnych Szkół MultiSport odbyła się w ostatniej ze szkół, kończąc tym samym cykl naszych szkolnych rozgrywek.

Nadszedł czas na krótkie podsumowanie. Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem aktywności fizycznej. Od marca do listopada odwiedziliśmy 35 szkół na Dolnym Śląsku w 26 różnych lokalizacjach. Na liczniku mamy ponad tysiąc godzin aktywności i doskonałej zabawy, do której włączyliśmy blisko 10 000 dzieci. A wszystko po to, żeby dzieci ruszały się więcej. 

I udało się! Z dumą ogłaszamy, że wspólnie stawiliśmy czoła galaktycznemu gangsterowi – Złemu Złu i jego pomocnikom. Ale niech ten sukces nie uśpi Waszej czujności. Pamiętajcie, że Złe Zło nie odpuści tak szybko i nadal będzie próbował zawładnąć naszą planetą. By temu zapobiec jest tylko jeden sposób... więcej ruchu.

Liczymy na Was! Do zobaczenia. :)