Zobacz co
u nas słychać

News

Drużyna ASM rośnie w siłę!

Kolejne dwie szkoły dołączyły do grona Aktywnych Szkół MultiSport. W ostatnich tygodniach kwietnia nasi mali Pogromcy zmierzyli się ze Złym i jego pomocnikami w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Starejwsi oraz w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie.

Pod koniec miesiąca uczniowie kolejnych dwóch podstawówek pokazali galaktycznym potworom, gdzie ich miejsce. Z pomocą Pogromców Bezruchu i nauczycieli odzyskali podstępnie wykradzione energiony. Gratulujemy!

 

Tymczasem, weekend majowy tuż za rogiem. Pamiętajcie, że Złe Zło i jego pomagierzy nie biorą urlopu. Dlatego, szczególnie w te wolne dni zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu i spędźcie majówkę aktywnie. W tym czasie, Zespół ASM ładuje baterie, by po długim weekendzie wrócić do Was z nową dawką energii do wspólnej walki z bezruchem. 

 

Kolejne informacje na temat przebiegu II edycji Turnieju ASM wkrótce. Zachęcamy Was również do śledzenia naszego profilu na Facebook’u, gdzie znajdziecie fotorelacje z odwiedzanych przez nas szkół.

 

Do zobaczenia już niedługo!